UK FCA نه ماه دیگر برای بررسی ثبت شرکت های رمزنگاری خریداری می کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

تاریخ پایان رژیم ثبت موقت برای شرکت های رمزنگاری به مارس 2022 منتقل شد.

اداره رفتار مالی انگلستان (FCA) تاریخ پایان ثبت موقت شرکت های دارایی رمزنگاری را از ژوئیه 2021 تا مارس 2022 تمدید کرد.
رژیم ثبت موقت ، یا TRR ، سال گذشته تاسیس شد تا مشاغل رمزنگاری بتوانند تجارت خود را ادامه دهند در حالی که هنوز ثبت نام آنها توسط FCA ارزیابی می شد.
با آخرین اعلامیه ، هر شرکت رمزنگاری که قبل از 16 دسامبر سال 2020 اقدام کرده است ، ثبت نام موقت تا 31 مارس 2022 را دارد. پس از تبدیل شدن به سرپرست اقدامات مبارزه با پولشویی و مبارزه با تروریسم برای شرکت های رمزنگاری در انگلستان ، FCA کلیه مشاغل دارایی رمزنگاری را موظف به رعایت مقررات AML کشور کرد. آخرین مهلت ثبت نام 10 ژانویه 2021 بود.
اما از آنجا که بیماری همه گیر COVID-19 بازدید از سایت ها را همراه با “پیچیدگی و استاندارد برنامه های دریافت شده” دشوار کرد ، FCA تی آرآر را اعلام کرد و ثبت نام موقت را برای همه مشاغل تجاری که قبل از 16 دسامبر درخواست خود را ارسال کرده اند صادر کرد.
دوره اولیه TRR قرار بود در 9 ژوئیه 2021 پایان یابد.
ثبت نام موقت محدود به مشاغلی است که قبل از 10 ژانویه 2020 فعال بودند.
شرکت های جدید به ثبت کامل نیاز دارند.
براساس این اطلاعیه ، “تعداد بی سابقه ای از مشاغل” به دلیل فعالیتهای غیراستانداردشان در مورد آیین نامه پولشویی ، درخواستهای خود را پس گرفتند. در این اطلاعیه آمده است: “تاریخ تمدید شده به شرکتهای رمزگذار اجازه می دهد تا در حالی که FCA به ارزیابی قوی خود ادامه می دهد ، به کار خود ادامه دهند.” اعلامیه FCA خطرات موجود در معاملات دارایی رمزنگاری را تکرار می کند و بیان می کند که ثبت FCA حفاظت از دارایی مشتری را تضمین نمی کند.
تنظیم کننده مالی در اوایل سال جاری هنگامی که بیت کوین (BTC) زیر 33،000 دلار بود ، هشدار داد و تأکید کرد که سرمایه گذاران باید آماده باشند تا هنگام سرمایه گذاری در رمزنگاری ، تمام پول خود را از دست بدهند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.