ش"/>

WeWork اکنون بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده را می پذیرد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

شرکت املاک و مستغلات WeWork پرداخت هزینه خدمات خود را از طریق بیت کوین می پذیرد و رمزنگاری دریافتی را در ترازنامه خود نگه می دارد.

به طور خلاصه :

  • شرکت املاک و مستغلات WeWork اکنون خدمات پرداخت Crypto BitPay، از طریق بیت کوین را قبول می کند.
  • این شرکت قصد دارد هر بیت کوین دریافت شده را به جای تبدیل آن به ارز فیات، در دست نگه دارد.

شرکت املاک و مستغلات WeWork به آخرین شرکت از مجموعه شرکت هایی تبدیل شده است که شروع به پذیرش بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه از طریق ارائه دهنده پرداخت های رمزپایه BitPay می کنند. بر اساس اعلامیه مطبوعاتی ، اکنون به مشتریان خود اجازه می دهد تا هزینه فضاهای مشترک یا دفاتر ثابت را با ارز رمزپایه پرداخت کنند.

مبادله رمزنگاری Coinbase اولین مشتری خواهد بود که هزینه عضویت در WeWork خود را پرداخت می کند. این صرافی هفته گذشته و از طریق لیست مستقیم به طور موقت به ارزش 100 میلیارد دلار رسید.

WeWork ، بیت کوین، اتریوم، USD کوین، Paxos و سایر ارزهای رمزپایه را می پذیرد. مانند تولید کننده EV تسلا ، که اخیراً اعلام کرد پرداخت محصولات خود را از طریق بیت کوین قبول می کند ، WeWork تصمیم دارد ارز رمزنگاری شده را در ترازنامه خود نگه دارد تا اینکه مبالغ رمزنگاری شده را به پول فیات در محل فروش تبدیل کند.

مارسلو کلور ، رئیس WeWork گفت: “وقتی به محل کار آینده و تجارت فکر می کنیم ، باید ارز رمزنگاری شده را بخش مهمی از آن مکالمه بدانیم.”

چندین شرکت دیگر ادغام BitPay را طی هفته های اخیر اعلام کرده اند. این شرکت ها شامل هتل بابی ، یک بوتیک هتل در نشویل و آکر ، که قدیمی ترین فروشگاه شراب آمریکا است، می باشد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.