XRP اوراق بهادار است و فروش آن باید متوقف شود❗️

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال


ویلیام هینمن(William Hinman) ، مدیر سابق بخش مالی شرکت های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، به ریپل گفت که باید فروش XRP را متوقف کند زیرا او این رمزارز را یک اوراق بهادار ثبت نشده می داند.

مقام سابق SEC ادعا کرد که به شرکت مستقر در سان فرانسیسکو هشدار داده است که باید به فروش پایان دهد تا با قوانین مطابقت داشته باشد: 

صادقانه بگویم ، موضوعی که به وضوح به خاطر می آورم احتمالاً زمانی است که XRP  شخصی که پیش از من موقعیت من را داشت و همچنین مشاور اجرایی بود، را به ما ملحق کرد. آنها علاقه مند بودند آیا راهی برای تجدید ساختار ما برای مطابقت با قوانین اوراق بهادار وجود دارد و اولین چیزی که به آنها گفتم این است که شما همچنان به ارائه XRP بدون هیچ گونه محدودیتی که به عنوان عرضه اوراق بهادار تلقی شود ، ادامه می دهید. باید این کار را متوقف کنید ، و آنها این را درک کردند.

📌SEC ادعا می کند که ریپل نمی تواند شواهدی از “سردرگمی بازار” پیدا کند که در هسته اصلی لایحه دفاعیه شرکت قرار دارد.

استشهاد شدیداً مورد اعتراضِ هینمن ، که بخشی از آن اکنون علنی شده است ، در 27 جولای(5مرداد) پس از آن صورت گرفت که دادگاه به دلیل علاقه عمومی زیاد به پرونده ، تصمیمی غیرعادی برای اجازه به آن گرفت.

در نامه اخیر به قاضی دادگاه سارا نتبورن ، SEC از قاضی می خواهد که دسترسی به ارتباطات داخلی و بین سازمانی خاص SEC را رد کند و ادعا می کند که آنها به ادعای کمک و تداخل ارتباطی ندارند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.