Zebpay به سازمان پیشنهادی چارچوب نظارتی رمزنگاری در هند پیوست

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

رامیش کایالسام گفت: “مبادلات رمزنگاری می خواهند بخشی از IndiaTech باشند.”

گزارش شده است که صرافی Cryptocurrency Zebpay و سایر افرادی که در هند تجارت می کنند به IndiaTech خواهند پیوست ، انجمنی که هدف آن ایجاد وضوح نظارتی برای رمزنگاری در کشور است.
بر اساس گزارش روز دوشنبه از The Economic Times ، مدیران برخی از مبادلات رمزنگاری هند گفتند که مشاغل آنها در حال پیوستن به IndiaTech در تلاش برای تحت فشار قرار دادن دولت برای تنظیم رمزنگاری هستند ، Zebpay تأیید می کند که این کار را انجام می دهد. این گزارش یک ماه پس از انتشار یک مقاله سفید توسط این سازمان ارائه شد که شامل توصیه های سیاستی برای یک چارچوب نظارتی برای دارایی های رمزنگاری و مبادلات در هند بود.
رامیش کایالسام ، مدیرعامل IndiaTech ، گفت: “این مبادلات از روشی که ما برای حل این مشکلات در پیش گرفتیم خوششان آمد.”
مقاله سفید IndiaTech شامل پیشنهادهایی برای یک چارچوب نظارتی است که ارزهای رمزپایه از جمله بیت کوین (BTC) را به عنوان دارایی های دیجیتال و نه ارز تعریف می کند.
به گفته این سازمان ، این امر باعث می شود كه آنها از نظر قانونی شباهت بیشتری به “طلا ، سهام یا اوراق بهادار قابل فروش” داشته باشند.
علاوه بر این ، پیشنهاد می شود مقرراتی در قانون مالیات کشور که به ظاهر برای کاربران رمزنگاری وجود ندارد ، معرفی شود و چارچوب واضح تری در مورد انطباق با مبارزه با پولشویی و راستی آزمایی و گزارش مشتری تعریف شود.

یک مدیر ارشد ناشناس در یکی از مبادلات رمزنگاری بزرگ در رابطه با پیوستن به IndiaTech گفت: “هنوز پیشرفت قابل توجهی وجود نداشته است.”

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.