اگر تاریخ تکرار شود، اتریوم باز هم سقوط خواهد کرد!

neda
1 سال قبل
اتریوم

اتریوم، در اوایل این یکشنبه به 1423 دلار سقوط کرد و به پایین‌ترین سطح از 1 می 2021 رسید. آلتکوین پرچمدار اکنون بیش از 70 درصد از اوج ماه نوامبر خود یعنی 4878 دلار کاهش یافته است. این ارز تنها در 24 ساعت گذشته نزدیک به 13 درصد کاهش یافته است. بر اساس داده های ارائه شده توسط Coinglass، بیش از 68 میلیون دلار اتر تنها در 12 ساعت منحل شده است، و موقعیت های لانگ بیش از 80 درصد حذف شده اند. در واقع، اتر اکنون به زیر اوج صعودی سال ۲۰۱۸ خود یعنی ۱۴۴۰ دلار سقوط کرده است که ضربه ای خیره کننده به گاوها وارد کرده است. با این حال، اگر تاریخ راهنما باشد، این ارز دیجیتال با توجه به اینکه در بازار نزولی قبلی خود به منطقه دو رقمی سقوط کرد، فضای بیشتری برای سقوط دارد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Glassnode، اتریوم اکنون بیش از 18 درصد کمتر از قیمت واقعی خود است. قیمت واقعی برای سپرده های اتر 2.0 2,404 دلار است، به این معنی که سهامداران با زیان نزدیک به 40٪ روبرو هستند. همانطور که توسط اسکات ملکر، تاجر برجسته ارزهای دیجیتال اشاره کرد، شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار هفتگی خود برای دومین بار در تاریخ خود در محدوده اشباع فروش قرار گرفته است. از ابتدای سال، وجوه اتریوم در حال کاهش سرمایه بوده اند و به نظر می رسد سرمایه گذاران علاقه خود را به آلتکوین برتر از دست داده اند. این، همراه با افزایش ذخایر ارز و سیگنال های فنی نزولی، به سقوط اخیر کمک کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید