بایننس کوین در حال انفجار💥آیا قیمت BNB این هفته به ۷۰۰ دلار میرسد؟

neda
2 سال قبل
بایننس کوین

بایننس کوین ، که به رتبه چهارم سقوط کرده است ، تلاش می کند خود را آماده کرده و به سمت مرز 500 دلار حرکت کند. بایننس کوین در حال حاضر با افزایش 4.2 درصدی با 454 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن 77 دلار است. سکه BNB با تولید یک کندل صبحگاهی در پشتیبانی 387 دلار پس از یک عقب نشینی جزئی ، روند صعودی خود را از سر گرفت. این الگوی کندل صعودی ، سکه را به سطح اصلی مقاومت 430 دلار رسانده است ، که اکنون به یک سطح حمایتی مهم تبدیل شده است.

با ادامه روند صعودی گاوها در بازار ، قیمت بایننس کوین از نقطه عطف حیاتی 450 دلار عبور کرده است. BNB بین 420 تا 430 دلار پشتیبانی خوبی پیدا می کند که به حمایت از روند صعودی دارایی به سمت 500 دلار کمک می کند. به طور کلی ، تجزیه و تحلیل فنی 4 ساعته سیگنال خرید را در سطح قیمت فعلی ارائه می دهد که نشان دهنده قدرت صعودی است. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که 13 مورد از 26 شاخص فنی مهم به نفع افزایش قیمت بایننس کوین است. RSI در حال حاضر به سمت حاشیه منطقه خنثی معامله می شود. این شاخص در حال حاضر در سطح شاخص 65 حرکت می کند و نشان می دهد که بازار بایننس کوین به شدت صعودی است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Stbtxd

1 ماه قبل
0
0

order valacyclovir 500mg without prescription – nateglinide usa buy acyclovir 400mg

پاسخ