دارندگان کوتاه مدت بیت کوین در حال ضرر هستند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

شرکت تجزیه و تحلیل گلسنود نشان می‌دهد که دارندگان کوتاه‌مدت بیت کوین با ضرر مواجه هستند، زیرا دارایی‌های ارز دیجیتال پرچمدار زیر یک سطح روانی کلیدی معامله می‌شوند. گلس‌نود می‌گوید تقریباً همه دارندگان کوتاه‌مدت (STH) یا کسانی که بیت‌کوین را برای مدت کمتر از ۱۵۵ روز نگه داشته‌اند، در حال شمارش ضرر هستند. در حال حاضر، تقریباً 58 درصد از عرضه در گردش سود دارد، در حالی که در سه دوره اخیر این شاخص به سطح کمتر از 50 درصد کاهش یافته است. STH-عرضه در سود فقط 2.2 درصد است به این معنی که دارندگان کوتاه مدت تقریباً به طور کامل زیان می بینند.

این شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال می گوید که دارندگان بلندمدت (LTH) سهم شیر از سود را در بازار نزولی غالب در اختیار دارند. طبق گفته گلس‌نود، دارندگان کوتاه‌مدت بیت‌کوین در حال حاضر کمتر از 10 درصد از سود بازار را در اختیار دارند، همانطور که در دو بازار نزولی قبلی وجود داشت. این رقم بر اساس میانگین متحرک 14 دوره ای (DMA) متریک عرضه در سود نگهداری شده توسط دارندگان بلندمدت است. از سوی دیگر، دارندگان بلندمدت بیش از 90 درصد سود در بازار را در اختیار دارند زیرا بیت کوین زیر 30000 دلار قرار دارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید