فعالیت نهنگ های اتریوم بطور چشمگیری افزایش یافته است، اتریوم نزدیک به ۳ هزار دلار معامله میشود

neda
2 سال قبل
اتریوم

دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان, اتریوم حرکت قوی به سمت شمال را نشان داده و سود هفتگی خود را 15 درصد افزایش داده و به 3000 دلار نزدیک شده است. در زمان انتشار، اتریوم با افزایش 6 درصدی به قیمت 2945 دلار و ارزش بازار 353 میلیارد دلار معامله می شود.

نهنگ ها برای اولین بار در سه هفته گذشته یک بار دیگر فعال شده اند. ارائه دهنده داده های زنجیره ای Santiment گزارش داده است: اتریوم برای اولین بار از 2 مارس به بالای 2900 دلار رسیده است و تراکنش های نهنگ در حال افزایش هستند. دیروز اولین روز با بیش از 7000 تراکنش 100000 دلاری در شبکه اتریوم از زمان انتشار اخبار جنگ بود. با افزایش اخیر قیمت، اتریوم توانست برای اولین بار در سال جاری از خط روند مقاومت عبور کند. بنابراین، هر فشار بالای 3000 دلار با حجم قوی به شکستن سد روانی کمک می کند و ممکن است انتظار داشته باشیم که یک بار دیگر روند صعودی را از سر بگیریم.

علاوه بر این، داده‌های IntoTheBlock نشان می‌دهد که در این هفته جریان‌های خروجی گسترده‌ای از اتریوم از صرافی‌ها به‌دلیل پیش‌بینی افزایش قیمت قوی وجود داشته است. در روز جمعه، 18 مارس، صرافی ها بزرگترین خروجی یک روزه برای سال 2022 را با رقم خیره کننده 180 هزار ثبت کردند. آخرین باری که چنین جریان خروجی ثبت شد، اتریوم در ده روز آینده جهش 15 درصدی را ثبت کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Uyqbgr

1 ماه قبل
0
0

buy ciprofloxacin – baycip order buy augmentin 625mg online cheap

پاسخ

Gcfxgm

1 ماه قبل
0
0

ciprofloxacin 500 mg over the counter – buy trimox
buy erythromycin generic

پاسخ

Ptjptt

1 ماه قبل
0
0

valacyclovir 1000mg generic – starlix us how to get zovirax without a prescription

پاسخ

Ymxpfq

1 هفته قبل
0
0

buy generic albuterol online – ventolin 4mg uk buy generic theophylline over the counter

پاسخ